Як переглянути будь-яке підприємство за ІПН або ЄДРПОУ в системі YouControl

  • 17-03-2019
  • комментариев

Співробітники системи YouControl продовжують інформувати про важливість перевірки компаній і контрагентів. Кожна нова угода може нести в собі не тільки серйозні фінансові втрати від співпраці з підозрілим партнером, але і може надати згубний вплив на репутацію, яка формувалася роками. Для того щоб уникнути подібних неприємностей була розроблена аналітична система YouControl, яка оснащена передовими інструментами для здійснення зручної і швидкої бізнес-розвідки. Перевірка ІПН виступає одним з ефективних способів.

Багато людей задаються логічним питанням: «Чому саме індивідуальний податковий номер?». Адже можливості системи припускають пошук за різними критеріями: прізвище керівника, назва підприємства, реєстраційна адреса та інші атрибути. Безумовно, можна скористатися будь-яким найбільш зручним способом для пошуку, але слід пам'ятати, що адреси і назви підприємств мають властивість збігатися, не кажучи вже про загальних директорів. У свою чергу ІПН юридичної особи не можна змінити і він присвоюється тільки один раз.

Що таке ІПН і для чого він потрібен

Індивідуальний податковий номер або ІПН - це десятизначний цифровий код, який отримує кожний ФОП (фізична особа-підприємець). Якщо ж мова йде про юридичні організації або особи, то аналогом ІПН виступатиме восьмизначний код ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України).

Всього за кілька хвилин перевірка і пошук за ЄДРПОУ або ІПН надасть наступну інформацію:

  • наскільки реальний цей код;
  • присутність податкової заборгованості у підприємства;
  • наскільки відповідає дата реєстрації ФОП та ім'я засновника з наданими вам даними.

У переважній більшості випадків, даної інформації більш ніж достатньо для того, щоб сформувати певну думку про порядність і відповідальність потенційного партеру. У разі виникнення побоювань або підозр завжди можна провести більш детальну процедуру перевірки.

Як перевірити підприємство по ІПН?

Уточнити номер ЄДРПОУ або ІПН легко, скориставшись статутною документацією компанії, яку бухгалтер або менеджер зобов'язаний надати при відповідному запиті.

Як приклад можна розглянути наближену до реальності ситуацію. Наприклад, ви вирішили співпрацювати з організацією, яка займається певною торговою діяльністю, і плануєте відвантажити їй партію власного товару. Звернувшись за допомогою до системи YouСontrol ви зможете ввести в пошуковий рядок податковий номер компанії. Платформа моментально видасть вам результат у вигляді актуальної анкети по потрібному контрагенту. Можна бути на 100% впевненим у відсутності збігів, враховуючи індивідуальність номера, який вводиться.

Перша вкладка відкритої анкети називається «Огляд досьє», там ви зможете перевірити актуальний статус ФОП. Якщо в анкеті ФОП значиться, що статус перебуває в режимі «припинено», то стає очевидно, що його реєстрацію анульовано і такого ФОП більше не існує. Якщо ж потрібний ФОП не перебуває у процесі припинення діяльності, в системі це буде також зазначено. Крім того варто перевірити зазначений вид діяльності, щоб упевнитися що він відповідає деталям угоди, що укладається.

комментариев

Добавить комментарий